Hotel České Švýcarsko
Obec: Mezná U Hřenska
Poloha: okraj obce
Region: České Švýcarsko
Telefonická rezervace
491 005 805
608 608 677
Poloha na mapě
Další ubytování v okolí
Tip na výlet
Plavba výletní lodí Poseidon z Děčína nebo Hřenska po krásách Českého Švýcarska. Výjimečný zážitek pro celou rodinu!
Hotel České Švýcarsko - Mezná, České Švýcarsko
Hotel České Švýcarsko naleznete v jedné z nejhezčích částí regionu České Švýcarsko - Mezná, pouze několik málo km od Pravčické brány a Soutěsek řeky Kamenice. Samotný hotel stojí na klidném místě s hezkým výhledem do okolí. Nabízíme Vám velmi příjemné ubytování v designově zařízených pokojích, standardně vybavených, sprchou (některé vanou), wc, tv, sat, WiFi a většina z nich má také velmi prostorné balkóny s romantickým výhledem. K hotelu České Švýcarsko náleží parkově upravená zahrada s jezírkem, ohništěm a grilovacím altánem. Během letních měsíců uvítáte posezení na lavičkách či jen tak můžete polenošit na lehátkách. Abyste si u nás příjemně odpočinuli, připravili jsme pro Vás wellness se saunou a whirpoolem, které budete mít vždy pouze sami pro sebe. Samozřejmostí je recepce s barem, letní terasa, jídelna a uzamčené parkoviště. Hotel České Švýcarsko je vhodný také pro konání různých firemních školení (konferenční zařízení je zajištěno), ale také pro svateb, obzvlášť v letních měsících v grilovacím altánu. Vítejte v hotelu České Švýcarsko.
- Kapacita hotelu: 46 - 75 osob
- Vybavení hotelu: recepce, bar, restaurace, letní terasa, parkově upravená zahrada, uzamčené parkování, grilovací altán, privátní wellness (sauna, whirpool), Wifi internet
- Konferenční vybavení: školicí místnost pro 30 osob, dataprojektor, plátno, ozvučení
- Vybavení pokojů: sociální zařízení, některé pokoje mají vanu, televize, sat, fén, většina pokojů má vlastní balkón, Wifi internet
- Check - in: 12 - 18:00
- Check - out: 10:00
Romance pro 2 v Českém Švýcarsku
- 4 750 Kč / 2 osoby / 2 noci vč. polopenze (1 188 Kč / osoba / noc vč. polopenze).
- Navíc jako bonus obdržíte 2 vstupenky na Pravčickou bránu.
Speciální nabídka
- 10 % sleva při pobytu na 2 a více nocí.
| Ceník ubytování | |||
| Sezóna: | celoročně | ||
| Jednolůžkový pokoj / noc vč. snídaně | 1 750 Kč | ||
| Dvoullůžkový pokoj bez balkónu / noc vč. snídaně | 2 000 Kč | ||
| Dvoulůžkový pokoj s výhledem na zahradu / noc vč. snídaně | 2 375 Kč | ||
| Junior suite s balkónem a výhledem na zahradu / noc vč. snídaně | 2 750 Kč | ||
| Suite s balkónem (dvě místnosti) / noc vč. snídaně | 3 500 Kč | ||
| Přistýlka / noc vč. snídaně | 875 Kč | ||
| Pes / noc | 100 Kč | ||
| V ceně ubytování zahrnuto: snídaně, parkování u objektu, rekreační poplatky obci, DPH. | |||
Rezervace ubytování:
+420 491 005 805 | +420 608 608 677
Kontakt
Pondělí - neděle:
08:00 - 18:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677
Speciální nabídky
Hotel Belveder
Výhodné jarní balíčky, pro rodiny s dětmi...
Penzion U Václava
sleva na pobyty 5 nocí a více...
Doporučujeme
- Probádejte malebné místa Čech, vyberte si romantické horské ubytování v Peci pod Sněžkou nebo vyražte na nejvyšší horu ČR Sněžku.
- Poznejte známé skalní města Adršpašsko - Teplické skály na Broumovsku.
- Vydejte aktivně se poznat krásy Chko Jizerské hory nejen na kole...
![]()






