/album/a30/antiage-bez-kvitku1-jpg/
/album/a30/dsc-0874-jpg/
/album/a30/biof-25c3-25a1ze1-jpg/
/album/a30/d-25c4-259btsk-25c3-25a1-2520kosmetika-na-2520-25c5-25a1-25c3-25ad-25c5-2599ku-jpg/
/album/a30/antiage-jablonec-jpg/
/album/a30/d-25c4-259btsk-25c3-25a1-2520a-2520t-25c4-259bhotensk-25c3-25a1-25201-jpg/

Poloha na mapě

Přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Ves Vlčí Hora, ležící při úpatí stejnojmenného vrchu, je součástí obce Krásná Lípa. V tomto malebném koutě Českého Švýcarska se již více než dvacet let vyrábí přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia. Za tu dobu vešla do povědomí zákazníků a získala si uznání i za hranicemi České republiky.

     

Seznamte se, prosím

Výrobky Nobilis Tilia vznikají s úctou, láskou a pokorou k přírodě. Při jejich výrobě jsou používány éterické oleje se specifickými účinky, rostlinné oleje a další bioaktivní látky. Mezi produkty jsou v řadě pečující kosmetiky určené zejména ženám obličejové krémy, gely, séra i masky, hydrofilní mycí oleje, květinové vody, peelingové přípravky a další výrobky, které se příznivě podepisují na stavu a vzhledu pleti obličeje. Řada tělové a vlasové kosmetiky nabízí tělové peelingy a zábaly, sprchové gely a přírodní mýdla, přípravky pro intimní hygienu, balzámy, krémy, mléka, deodoranty, šampony, oblíbené revitalizační kúry a také přípravky pro péči o problematickou pokožku a kůži zasaženou lupenkou. Speciální nabídku má Nobilis Tilia připravenou i pro muže, těhotné ženy a děti.

 

Vůně, která léčí

Ve firmě moc dobře vědí o příznivém účinku aromaterapie. Vůně éterických olejů, které se vyrábí z přírodních výtažků z léčivých rostlin, je nejen libá, ale dokáže pozitivně ovlivňovat náladu a příznivě se odrazit na zdravotním stavu. Její moc se s úspěchem používá například při řešení psychosomatických potíží.  K dostání jsou éterické oleje a jejich směsi, inhalační tyčinky a čeká na vás i doplňkový sortiment, mezi kterým najdete například originální osvěžovače vzduchu.

 

 

Návrat k tradici

Už naše prababičky znaly moc bylin, které, vhodně zvolené, mohou pomoci od různých bolestí a strastí. Dnes se k bylinkám vracíme i my stále častěji a v nabídce přírodní lékárny firmy Nobilis Tilia tak najdete produkty na bolesti hlavy, zad, svalů, kloubů, ale také rozličné přírodní čaje a doplňky stravy. Není tak náhodou, že společnost Nobilis Tilia je nejen členem Unie kosmetiček, ale rovněž Asociace českých aromaterapeutů.

 

Veškeré výrobky lze pořídit prostřednictvím internetového obchodu, který najdete na stránkách https://eshop.nobilis.cz/. Pokud byste zavítali při svých toulkách severem Čech do malebného Českého Švýcarska a vaše kroky vás zavedly do Vlčí Hory, můžete si výrobky Nolibis Tilia zakoupit přímo v prodejně v areálu společnosti. Najdete jej nedaleko místní autobusové zastávky.

 

Tip na výlet

V okolí obce Vlčí hora se rozprostírá krásný kraj, který můžete projít po Köglerově naučné stezce. Ta Vás zavede například na nedalekou rozhlednu Vlčí hora.

zdroj: mapy.cz

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30