Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Potřebujete zvýšit obsazenost? Buďte vidět! Prezentujte se na nejnavštěvovanějším turistickém portálu o Českém Švýcarsku. Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka.  Zaregistrujte své zařízení, zkuste to s námi.

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na www.region-ceskesvycarsko.cz a www.region-tour.cz. Vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvoření prezentace, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní Facebook profil o Českém Švýcarsku s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. U nás uhradíte 1 x ročně klubový poplatek a víte, že se Vám inzerce mnohonásobně vyplatí. Navíc Vám pomůžeme obsadit volné termíny.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...


 

 

Služby pro gastronomii

Provozujete restauraci, kavárnu, občerstvení nebo catering? Záleží Vám na kvalitních produktech a surovinách, které prodáváte Vašim zákazníkům? Pak zkuste naše 100% ovocné sirupové koncentráty, které jsou skvělé na přípravu domácích limonád, ale i na vaření či designování pokrmů. Produkty dodává naše sesterská společnost slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocené sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty neobsahují: přidané chemické látky, umělá dochucovadla a ani nejsou ředěny vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi.

   

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 17:30