Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Prezentujte se na nejnavštěvovanějším turistickém portálu o Českém Švýcarsku. Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka. Neplatíte žádné provize!

Zaregistrujte své zařízení

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní Facebook profil o Českém Švýcarsku s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. Navíc Vám pomůžeme obsadit volné termíny.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...


 

Provozujete restauraci nebo bistro a hledáte jednoduchý pokladní systém?

Pokud provozujete restauraci, malé bistro či kavárna a už vás nebaví platit drahé poplatky za pokladní software? Zkuste Elementary POS. Za jeden drobný poplatek můžete mít kvalitní a uživatelsky přívětivý pokladní systém pro  restarurace a kavárny. V jedné fixní ceně máte dokonce neomezený počet uživatelů a zařízení. Ušetříte tak nejen za provoz aplikace, ale nemusíte kupovat drahá zařízení. Vše běží na systému Android.

 

Služby pro gastronomii

Provozujete restauraci, kavárnu, občerstvení nebo catering? Záleží Vám na kvalitních produktech a surovinách, které prodáváte Vašim zákazníkům? Pak zkuste naše 100% ovocné sirupové koncentráty, které jsou skvělé na přípravu domácích limonád, ale i na vaření či designování pokrmů. Produkty dodává naše sesterská společnost slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocené sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty neobsahují: přidané chemické látky, umělá dochucovadla a ani nejsou ředěny vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi. Vyzkoušejte např. náš  extra hustý 100% malinový sirup

   

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30