Fotogalerie

/album/fotogalerie180/a1-jpg26/
/album/fotogalerie180/a2-jpg25/
/album/fotogalerie180/a3-jpg24/
/album/fotogalerie180/a4-jpg19/
/album/fotogalerie180/a5-jpg18/
/album/fotogalerie180/a6-jpg14/

Poloha na mapě

Toskana Therme - Bad Schandau, Saské Švýcarsko

Termální lázně v Bad Schandau malebně položené přímo u polabského nábřeží. Po dni plném objevování krás Saského a Českého Švýcarska, jistě oceníte tento bazénový komplex.

Toskana Therme - Bad Schandau

     

Areál termálních lázní

Termální lázně v Bad Schandau malebně položené přímo u polabského nábřeží. Po dni plném objevování krás Saského a Českého Švýcarska, jistě oceníte tento bazénový komplex. A na co všechno se můžete těšit? Především na několik bazénů, saun a vířivek, hlavní atrakcí je tzv. chrám tekoucího zvuku – je to bazén se slanou vodou, světelnou projekcí, relaxační hudbou a speciální vůní vzduchu. Díky soli ve vodě pocítíte stav beztíže. Lázně Toskana Therme budou působit na všechny Vaše smysly. Z dalších vodních atrakcí nechybí ani divoká řeka, dětský bazén, vyhřívaný bazén, studená pára, finská sauna, bylinková koupel a relaxační vyhřívaná lehátka. Pokud milujete masáže, pak můžeme jen doporučit relaxační terapii sopečným minerálním bahnem. K dalším zajímavostem patří zdejší noční koncerty vážné hudby pořádané od 22. hodiny večerní vždy při úplňku. Spojte odpočinek, zábavu a meditační koupání v lázních Toskana Therme.

Termální lázně najdete na labském nábřeží jen několik minut chůze od místního náměstí.

Vstupné

na dvě hodiny – 12 Eur pro dospělé a 5,5 Eur pro děti.

 

Otevírací doba

denně, 7 dní v týdnu od 10 do 22 hod. ve všední dny a neděli.
O pátku a sobotě je návštěvní doba prodloužena až do půlnoci. Při úplňku je otevřeno do 2. hodiny ranní.

 

Kontakt

Toskana Therme Bad Schandau

Rudolf-Sendig-Str. 8A
01814 Bad Schandau

www.toskanaworld.net

 

Tip na výlet

Ráno v Děčíně nebo Hřensku nastupte na výletní loď Poseidon plující Bad Schandau. Vychutnáte si tak krásu krajiny Českého Švýcarska netradičně z lodní paluby. Zastávka v Bad Schandau je dostatečně dlouhá, abyste si užili veškeré atrakce Toscana Therme. Odpoledne se opět lodí vrátíte zpět do svého výchozího bodu.

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30