Děčín trochu jinak

22.01.2014 13:45

DĚČÍN trochu jinak

Chodíte rádi na procházky? Pokud ano, tak máte jedinečnou příležitost obohatit svoji zálibu. Pokud ne, tak ale věřte, že tato plánovaná procházka nebude ledajakou procházkou.

Udělejte si čas ve středu 22. ledna 2014 na neobyčejnou procházku Děčínem. Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte tělu trochu pohybu. Zároveň se dozvíte mnoho zajímavých informací o památkách v Děčíně.

Zdroj obrázku: https://www.photoextract.com/cs/foto/424239.html

Co se všechno navštívíte?

Během procházky budete putovat městskými výletními okruhy. Nebude chybět zastávka v židovské památce – synagoze v Podmoklech. Seznámíte se s „Cestou do Nebíčka“, která představuje výstup na Pastýřskou stěnu v Děčíně. Pro podporu místních podnikatelů se seznámíte s regionálními potravinami, které nabízí vysokou kvalitu. Příkladem je například domácí kvašený chléb v kavárně Houpací koník. A samozřejmě nemůže chybět dominanta celého Děčína – zámek. I sem budete zavedeni.

Odkud a v kolik se vychází?

Stanoviště shromáždění účastníků je v budově hlavního vlakového nádraží v Děčíně v 13,45. Předpokládané ukončení je v 18:00 hodin.

Vstupné

Tato akce je zdarma

Co navštívit dál v Děčíně?

Velmi často navštěvovaná je také Zoo Děčín. Jako správní návštěvníci Českého Švýcarska byste tuto zastávku neměli vynechat.

 

Nikdy jste nebyli v Děčíně a zaujala Vás tato poznávací akce města? Vyberte si z našeho ubytování a prožijte příjemný pobyt v nedalekém Českém Švýcarsku.

Zdroj informací: https://akce.ceskesvycarsko.cz/cs/vylety-a-exkurze/decin-trochu-jinak

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30