Na Stojáka - Děčín

13.02.2014 20:00

Nenechte si ujít jednu z nejpopulárnějších zábavních show v České republice – Na stojáka.  Ve čtvrtek 13. února 2014 od 20:00 se můžete jít od srdce pobavit na tuto show.

Zdroj obrázku ZDE

Skvělí účinkující

Ten, kdo někdy viděl Na stojáka, určitě pro něho byla nezapomenutelná vystoupení od Lukáše Pavláska. Tento skvělý herec a spisovatel, kterého každý zná i z reklam na T-Mobile, nebude chybět ani v Děčíně. Dále vystoupí také Daniel Čech, Petr „Nasty“ Cerha a Ondra „En.Dru“ Havlík.

Skutečně královská zábava

Už jen výčet učinkujících Vám musel napovědět, že o zábavu bude postaráno. Mnoho diváků má v paměti zaryto vystoupení Nastyho a En.druho o krmení lachtanů. Skvělé grimasy a propracované chování cvičitele zvířat, dodává jedinečnou atmosféru. Vystoupení Lukáše Pavláska jsou rovněž nezapomenutelná. Jeho scénka o Aničce na zábavě či Jožo z Petržalky vypovídá o zaručené zábavě.

Vstupné

Předprodej 160 Kč

Cena na místě 190 Kč

Rezervaci na místa sjednejte na tel.: 412 511 053 ve všední dny v hodinách od 8:00 do 15:30

Zarezervujte si vstupenky na stání ZDE 

Kam v okolí Děčína?

Neměli byste minou zámek, který je v Děčíně na skalisku u soutoku Labe a Ploučnice. Na zámku jsou krásné zahrady a parky s několika vzácnými starými stromy. Jistě půjdete okolo zámeckého rybníku. Zkrátka ideální procházka před zábavou. Ze skaliska je také krásný výhled stejně tak jako z rozhledny Pastýřská stěna, která je na druhém břehu Labe. Na druhý břeh se dostanete snadno přes Tyršův most z roku 1933.

Kontakt

Music club Škuner & Adrenalin

Tel.: 412 511 053

Facebook

Sledujte akci i na Facebooku

Zdroj informací ZDE

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30