/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-10-jpg/
/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-11-jpg/
/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-21-jpg/
/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-20-jpg/
/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-19-jpg/
/album/fotogalerie258/penzion-u-vyhlidky-14-jpg/

Penzion U Vyhlídky

Obec:

Dolní Chřibská
Poloha:

Okraj obce
Region:

Chřibská

Poloha na mapě

Penzion U Vyhlídky – Chřibská, České Švýcarsko

Objevte domácí atmosféru nově rekonstruovaného penzionu v srdci Českého Švýcarska. Super ubytování, domácí kuchyně a za výlety všude kousek.

Popis ubytování

Penzion U Vyhlídky naleznete na klidném místě turistické obce Dolní Chřibská v srdci národního parku České Švýcarsko. Penzion prošel kompletní rekonstrukcí stavení z 18. století. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny kvalitním nábytkem, televizí, WIFI internetem a sociální zařízení (sprcha, wc).  Součástí objektu je také restaurace s letní terasou, venkovní dětské hřiště,  tenisový a volejbalový kurt, grilovací altán s posezením, ohniště a také vyhlídková terasa.  V penzionu se vaří typická česká a domácí kuchyně, která je vyhlášena v okolí. Automobily zaparkujete na monitorovaném parkovišti přímo u penzionu. Penzion U Vyhlídky leží na strategickém místě odkud se pohodlně dostanete do všech částí Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita objektu: 44 osob
  • Vybavení objektu: 14 nově zrekonstruovaných pokojů, restaurace, WIFI připojení k internetu v penzionu i restauraci, kurt pro sportovní aktivity, vyhlídková terasa, letní posezení, oplocená zahrada a monitorované parkoviště.
  • Vybavení pokojů: 2 – 4 lůžka , možnost zapůjčení dětské postýlky ,vlastní sociální zařízení (umyvadlo, wc a sprchový kout), LCD televize, 2 dvoulůžkové studentské pokoje mají společné sociální zařízení.
  • Bezbariérové Apartmá: manželská postel, dvoupalanda, rozkládací sedačka, vlastní sociální zařízení (wc a sprchový kout), LCD Televize, možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky
  • Apartmá 1. patro: 4 samostatná lůžka, rozkládací sedačka, vlastní sociální zařízení (wc a sprchový kout), LCD Televize, možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětské hřiště (pískoviště a trampolína)
  • Check - in: 15:00
  • Check - out: 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Tip na výlet

 

Plavba výletní lodí Poseidon z Děčína nebo Hřenska po krásách Českého Švýcarska. Výjimečný zážitek pro celou rodinu!

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko

Certifikáty a ocenění

Doporučujeme