/album/fotogalerie60/a1840-jpg/
/album/fotogalerie60/a1838-jpg/
/album/fotogalerie60/a1831-jpg/
/album/fotogalerie60/a1841-jpg/
/album/fotogalerie60/a1842-jpg/
/album/fotogalerie60/a1843-jpg/

Apartmány Chřibská, Chřibská - České Švýcarsko

Stylové a luxusní apartmány na klidném místě na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor, k dispozici společenská místnost, ideální pro skupiny přátel.

Apartmány Chřibská

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Popis ubytování

Apartmány Chřibská - stylové a luxusní ubytování v obci Chřibská nedaleko NP České Švýcarsko. Apatmány naleznete na klidném místě na hranici regionu České Švýcarsko a CHKO Lužické hory obklopené přírodou se širokými možnostmi vyžití. K dispozi jsou celkem čtyři kompletně vybavené apartmány (kuchyňská linka, chladnička, tv,sat, ložnice, WC, koupelna), každý o kapacitě šest lůžek. K apartmánům také náleží společenská místnost o kapacitě 25 osob, úschovna kol a lyží, prostorná zahrada, letní posezení s grilem a parkoviště před objektem. V zimě se nabízí možnost lyžování v Horním Podluží a v Jiřetíně pod Jedlovou (včetně večerního lyžování), vzdálenost od apartmánů přibližně 5 km.

 

  • Kapacita objektu: 16 pevných lůžek + 9 přistýlek (4 x komplentě vybavený apartmán se čtyřmi lůžky)
  • Vybavení objektu: společenská místnost, prostorná udržovaná zahrada, ohniště, gril, úschovna kol a lyží, parkoviště před objektem,   
  • Vybavení apartmánu: televize, satelit, sociální zařízení, ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem
  • Vybavení pro děti: zahrada
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Poloha na mapě

Obec: Horní Chřibská  Poloha: okraj obce  Region: České Švýcarsko

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30