/album/fotogalerie209/a2863-jpg/
/album/fotogalerie209/a2868-jpg/
/album/fotogalerie209/a2857-jpg/
/album/fotogalerie209/a2858-jpg/
/album/fotogalerie209/a2871-jpg/
/album/fotogalerie209/a2884-jpg/

Apartmány Kytlice

Obec: Kytlice
Poloha: střed obce
Region: České Švýcarsko

Poloha na mapě

Apartmány Kytlice - Kytlice, Lužické hory

Malebná obec Kytlice, velká oplocená zahrada, spousta cyklostezek v okolí, možnost zapůjčení sportovního vybavení i zázemí pro firemní akce.

Apartmány Kytlice

Popis ubytování

V centru malebné vesničky Kytlice ležící v Lužických horách nabízíme ubytování v objektu Apartmány Kytlice. Ubytování je možné v osmi dvou až čtyřlůžkových kompletně vybavených apartmánech (kuchyňská linka, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, WC, TV a WIFI). Myšleno je zde na každého, proto jsme připravili i jeden čtyřlůžkový bezbariérový apartmán s vlastním vchodem. Apartmánový dům je obklopen velkou oplocenou zahradou vhodnou pro dětské hry nebo posezení u grilu nebo táboráku. Večer pak můžete strávit v baru. Okolí Kytlice je příhodným místem pro cyklistické výlety nebo projížďky na bruslích proto Vám nabízíme možnost zapůjčení kol, in-line bruslí a dalšího vybavení. Ubytovaní V Apartmánech Kytlice je vhodné i pro firemní školení nebo teambuildingy. Pro ty jsme připravili vybavenou školicí místnost. Rádi též zajistíme coffee break či jiné občerstvení.

 

  • Kapacita objektu: 25 lůžek
  • Vybavení objektu: společenská místnost, bar, WIFI internet, školicí místnost, posezení, venkovní gril, úschovna kol a lyží, možnost zapůjčení kol, bruslí a chráničů, parkování u objektu
  • Vybavení apartmánů: kuchyňská linka (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, vařič, lednička), sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, WIFI internet, jeden bezbariérový apartmán s vlastním vchodem
  • Vybavení pro děti: dětský koutek s hračkami, dětské prolézačky, skluzavka, pískoviště, zahrada
  • Check - in: od 16:00
  • Check - out: do 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko

Certifikáty a ocenění

Doporučujeme