/album/fotogalerie278/apartmany-mezni-louka-2-jpg/
/album/fotogalerie278/apartmany-mezni-louka-1-jpg/
/album/fotogalerie278/apartmany-mezni-louka-4-jpg/
/album/fotogalerie278/apartmany-mezni-louka-5-jpg/
/album/fotogalerie278/apartmany-mezni-louka-6-jpg/
/album/fotogalerie278/dolsky-mlyn-jpg4/

Apartmány Celnice

 

Obec:

Mezná
Poloha:

okraj obce
Region:

České Švýcarsko

Poloha na mapě

Apartmány Celnice - Mezní Louka, České Švýcarsko

Užijte si pobyt v srdci Českého Švýcarska v apartmánech na Mezní Louce. Ideální pro rodiny s dětmi. Jedinečná poloha v blízkosti Pravčické brány a Hřenska.

Apartmány Mezní Louka

Popis ubytování

Apartmány Celnice jsou součástí penzionu U Fořta. Jedná se o ubytování bez TV a bez ručníků (ručníky lze zapůjčit za poplatek). Nabízí ubytování ve čtyřech apartmánech (2x 2+2 lůžka a 2x 5+2 lůžek) a v jednom dvoulůžkovém pokoji. Dva z apartmánů mají vlastní vybavenou kuchyňku, pro další dva je k dispozici kuchyňka společná. Součástí všech je vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), pouze samostatný dvoulůžkový pokoj má sprchu a WC naproti přes chodbu. WiFi připojení je k dispozici na recepci a v restauraci penzionu U Fořta. Restaurace penzionu nabízí celodenní možnost stravování a na přání vám zde zajistí i polopenzi. Naproti penzionu je wellness s nabídkou relaxačních aktivit (whirlpool, sauna, masáže).  K dispozici je uzamykatelná úschovna kol (za poplatek), ohniště s posezením, dětské hřiště. Parkoviště v blízkosti penzionu U Fořta. Od apartmánů Mezní Louka vede Gabrielina stezka na Pravčickou bránu, odkud lze dojít do Hřenska a užít si plavbu na velkém člunu Edmundovou a Divokou soutěskou. Mezní Louka je skvělé výchozí místo pro výlety po krásné krajině Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita objektu:  22 lůžek
  • Vybavení objektu: společenská místnost s tv, úschovna a půjčovna kol, kuchyňský kout (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, plynový sporák, elektrická trouba), pergola, ohniště, zahrada, sauna, bowling, masáže, louka na slunění
  • Vybavení apartmánů: WC, sprcha, 2 apartmány mají vlastní kuchyňku (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), zbylé 2 apartmány mohou využit společnou kuchyň,
  • Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení přes chodbu
  • Vybavení pro děti: venkovní dětské hřiště, pískoviště, houpačky, skluzavka
  • Firemní zázemí: flip–chart, barevný televizor, místnosti pro práci jednotlivých skupin
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: 11:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko

Certifikáty a ocenění

Doporučujeme