Chata Hůrka - Doubice, České Švýcarsko

 

Chata Hůrka leží na klidném místě 4km od obce Doubice v regionu České Švýcarsko a nabízí Vám příjemné ubytování v klidném prostředí. V přízemí je obytná místnost s krbem a Tv, plně zařízená kuchyň (nádobí, el. trouba, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice) a sociální zařízení (sprcha, wc). V prvním patře naleznete tři ložnice, dvě pro dvě osoby a jedna pro tři. Chata Hůrka je zasazena do prostorné zahrady s ohništěm. Vaše děti jistě ocení pískoviště, skluzavku a houpačku. Příjemné letní večery můžete strávit na terase s grilem. K dispozici vám bude také líný tenis, badminton, petanque a deskové hry. Okolní krajina Českého Švýcarska přímo vybízí ke kratším či delším procházkám nebo výletům na kole. Můžete se vydat do Krásné Lípy (2,5 km), Kyjova (3km) nebo si najít svoji vlastní procházkovou trasu. Místo je tak ideální místem pro výlety do Českosaského Švýcarska. Nejbližší koupání je možné v přírodní nádrži u Kyjovského údolí (3km).

 

  • Kapacita objektu: 8 osob + možnost přistýlky
  • Vybavení objektu: obývací pokoj s krbem, Tv, plně vybavená kuchyně (nádobí, el. trouba, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice), koupelna (sprcha, wc), tři ložnice, venkovní terasa s grilem, prostorná zahrada, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, slkuzavka), parkování u objektu, líný tenis, badminton, petanque, společenské hry, ohniště, terasa, balkon, nekuřácký objekt, dětská postýlka s lůžkovinami
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: červenec – srpen září – červen
Druh pokoje Czk Czk
Pronájem objektu pro 8 osob / noc 1 700 Kč 1 350 Kč
Přistýlka / noc 250 Kč 250 Kč
Domácí mazlíčci nejsou vítáni
Ubytování min. 2 noci, v letních měsících jsou možné pouze pobyty sobota – sobota
     
V ceně ubytování zahrnuto: WiFi, závěrečný úklid, parkování u objektu, rekreační poplatky obci, dph. Při zahájení pobytu je požadováno složení vratné kauce ve výši 3 000,- Kč.

 

Rezervace ubytování:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

 

Chata Hůrka

 

Doubice
Rezervace: 491 005 805
Poloha: okraj obce
Region: České Švýcarsko

Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00 

 

Rezervovat

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30