Chata Tokáň - České Švýcarsko

Chata s atmosférou a osobitým stylem na krásném místě přímo v I. zóně Národního parku České Švýcarsko, ubytování vhodné zejména pro skupiny.

Chata Tokáň

 

Penzion bohužel vyhořel, zkuste jiné ubytování

Popis ubytování

Nabízíme pronájem celého objektu Chata Tokáň na krásném místě přímo v I. zóně Národního parku České Švýcarsko. Pronájem celé chaty je ideální pro skupiny až patnácti osob. Dům je možné rozdělit na několik částí dle velikosti skupin a zajistit tak naprosté soukromí. Centrem objektu je obývací místnost s posezením, TV s DVD, rádiem a kamny na dřevo. Součástí obývacího pokoje je i plně vybavený kuchyňský koutek (nádobí, sporák, ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice), dále pak je zde umístěna i pračka a sušička. Oplocená terasa nabízí příjemné posezení s možností grilování. Za pěkného dne jistě využijete hřiště na nohejbal a volejbal, ping-pong, badminton a další. Pro děti jsme připravili trampolínu, pískoviště a houpačky. V zimě si užijete sáňkování přímo u chaty, kvalitní sjezdovky pak nabízí lyžařské areály Jedlová a Horní Podluží. Přijeďte do Chaty Tokáň s rodinou nebo přáteli a užijte si dovolenou uprostřed přírody Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita objektu: 15 osob
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, DVD, posezením, kamna na dřevo, kuchyňský kout (nádobí, sporák, čtyři ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice), pračka, sušička, venkovní posezení s grilem, hřiště, houpačky pro děti, trampolína, pískoviště, úschovna kol a lyží
  • Vybavení pokojů: společná sociální zařízení (sprchy, WC) na chodbě
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30