Hotel Beseda - Krásná Lípa, České Švýcarsko

Užijte si báječnou dovolenou v Čechách! Nabízíme vám ubytování v hotelu na pomezí NP České Švýcarsko se skvělou dostupností nejzajímavějších výletních míst.

     

Popis ubytování

Hotel Beseda najdete přímo na příjemném náměstí ve městečku Krásná Lípa, které je známým centrem turistiky. Pro hosty je připraveno 18 dvou až čtyřlůžkových pokojů vybavených umyvadlem, sprchou a WC. Ve všech pokojích je WiFi připojení k internetu. Snídaně, obědy i večeře vám nabídne příjemná hotelová restaurace s barem, která svým hostům na přání zajišťuje i svačinové balíčky. Pro děti je k dispozici jídelní stolička a dětský koutek. Součástí hotelu je salonek pro pořádání nejrůznějších akcí včetně zajištění konferenčních služeb. Na přání vám zde rádi zorganizují i svatební hostinu. K dispozici je kopírka, fax, úschovna kol. Možnost parkování na uzavřeném a monitorovaném parkovišti a v garážovém stání. Hotel Beseda akceptuje pobyty se psy malých plemen. V rámci doplňkových služeb ubytovací zařízení poskytuje turistické informace. Možnost sportovního vyžití najdete v nedalekém sportovním areálu Českého Švýcarska, kde si můžete zahrát například tenis, volejbal atd. Krásná Lípa je rozcestím značených turistických tras i cyklotras, které vás dovedou do nezajímavějších míst Českého Švýcarska, CHKO Labské pískovce a Lužických hor. Milovníci koupání mohou zamířit na koupaliště v Chřibské a ke Kyjovské přehradě. Pro vyznavače zimních sportů jsou k dispozici sjezdovky Skiareálu Horní Podluží a Jiřetín pod Jedlovou.

 

  • Kapacita hotelu: 52 pevných lůžek
  • Vnější vybavení hotelu: uzavřené monitorované parkoviště, garážové stání
  • Vnitřní vybavení hotelu: restaurace s barem, úschovna kol, salónek, WiFi internet, rádio
  • Vybavení pokojů: WiFi internet, sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, WC)
  • Rozložení pokojů: 6x dvoulůžkový, 8x třílůžkový, 4x čtyřlůžkový
  • Vybavení pro děti: dětská jídelní stolička, dětský koutek
  • Doplňkové služby: kopírka, fax, turistické informace, rauty, svačinové balíčky, organizace svatebních hostin, konferenční služby
  • Check - in: od 20:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Jednolůžkový pokoj / noc 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj / noc 1 600 Kč
Třílůžkový pokoj / noc 1 500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj / noc 2 000 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček (pouze malá plemena) zdarma
V ceně ubytování zahrnuto: parkování u objektu, dph. Cena nezahrnuje rekreační poplatky obci ve výši 15 Kč / osoba / noc.

 

Potřebujete poradit?

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

 

Štítky:  hotely

 

Tato fotogalerie je prázdná.

Hotel Beseda

 

Obec: Krásná Lípa
Poloha: střed obce
Region: České Švýcarsko

 

Telefonická rezervace

491 005 805

608 608 677

 

Poloha na mapě

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30