/album/fotogalerie216/hotel-faust-13-jpg/
/album/fotogalerie216/hotel-faust-12-jpg/
/album/fotogalerie216/hotel-faust-10-jpg/
/album/fotogalerie216/hotel-faust-decin-4-jpg/
/album/fotogalerie216/hotel-faust-04-jpg/
/album/fotogalerie216/hotel-faust-08-jpg/

Hotel Faust ***

 

Obec:

Děčín
Poloha:

centrum
Region:

České Švýcarsko

Poloha na mapě

Hotel Faust - Děčín, České Švýcarsko

Pohodlné ubytování v těsné blízkosti centra města, služby recepce, restaurace s příjemnou atmosférou, letní terasa s výhledem na zámecký rybník.

Hotel Faust

Popis ubytování

Pokud hledáte příjemné ubytování v Děčíně, rádi bychom Vás pozvali do tříhvězdičkového Hotelu Faust, který se nachází v těsné blízkosti centra města. Hotel poskytuje pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a také apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC) a část z nich má též TV se SAT. K dalším službám patří drobný prodej na recepci, úschovna cenných předmětů a kancelářské služby. Restaurace Vám nabídne příjemnou atmosféru a výbornou kuchyni. Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici dva salonky a velký taneční sál. V letních měsících můžete posedět na letní terase s výhledem na zámecký rybník. Parkování je u hotelu Faust zdarma. Děčín je ideálním výchozím bodem pro objevování Českého Švýcarska. Nevšední zážitek nabízí například plavba výletní lodí Poseidon do Bad Schandau, Drážďan nebo Míšně.

 


  • Kapacita objektu: 85 osob
  • Vybavení objektu: recepce, restaurace s letní terasou, dva salonky, taneční sál, kancelářské služby, úschovna jízdních kol, parkoviště hlídané kamerovým systémem, hotelové garáže, možnost platby kartou, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), část pokojů s TV se SAT, jeden dvoulůžkový bezbariérový pokoj
  • Vybavení apartmánů: obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, sociální zařízení (sprcha, WC), TV se SAT
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Štítky:  ubytování se psem | hotely

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30