Hotel Hubert - Mezná, České Švýcarsko

Rodinný hotel se nachází v srdci Českého Švýcarska. Nabízí pohodlné ubytování, stylovou restauraci, posezení na terase s grilem i pískoviště s houpačkou pro děti.

/album/a56/hotel-hubert-obyvaci-pokoj-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-zahrada-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-loznice-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-sprcha-1-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-gril-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-sezeni-s-tv-jpg/
/album/a56/hotel-hubert-exterier-jpg/

Popis ubytování

Díky výhodné poloze je hotel Hubert ideálním místem pro turisty, rodiny s dětmi i cyklisty. K dispozici je celkem 25 lůžek (1x 2lůžkový se sprchou, 2x 4lůžkový se sprchou, 1x 2lůžkový s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením, 1x 3lůžkový se sprchou), další pokoje mají sociální zařízení společné (1x 2lůžkový a 1x 3lůžkový pokoj se společnou sprchou vedle pokoje). Hotel nabízí ubytování se snídaní nebo s polopenzí. Součástí hotelu je restaurace s jídelnou, kterou lze mimo čas snídaní a obědů využívat jako společenskou místnost.  Parkování pro hosty na parkovišti u hotelu nebo na zahradě. Okolí je protkáno bohatou sítí turistických tras, které vás zavedou do nejzajímavějších míst Českého Švýcarska. Protože však Mezná leží jen asi 8 km od hraničního přechodu ve Hřensku, můžete se vypravit na výlet i do Německa.

 

 

  • Kapacita hotelu: 25 lůžek
  • Vybavení hotelu: restaurace s barem, úschovna kol, společenská místnost s tv, letní terasa, ohniště, gril, zahrada, uzavřené parkoviště, WIFI internet
  • Vybavení pokojů: sprcha, WC na pokoji nebo společné na patře, WIFI internet
  • Vybavení pro děti: dětská jídelní stolička, pískoviště, houpačky
  • Firemní zázemí: společenská místnost s TV, WIFI internet
  • Check - in: 14:00
  • Check - out: 10:00
 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Poloha na mapě

Štítky:  hotely

 

Tip na výlet

 

Navštivte zábavné dětské hřiště na Mezní Louce. Naleznete zde také model Pravčické brány.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30