/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a010-jpg/
/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a3007-jpg/
/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a008-jpg/
/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a007-jpg/
/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a3008-jpg/
/album/fotogalerie-hotel-kristin-hradek/a017-jpg/

Poloha na mapě

Obec: Maxičky 

Poloha: samota   

Region: Tisá, Labské Pískovce

Hotel Kristin Hrádek - Maxičky, České Švýcarsko

Ubytování s atmosférou v bývalém loveckém zámečku uprostřed malebné krajiny Labských pískovců, luxusní apartmány, stylová restaurace i zázemí pro firemní akce.

Hotel Kristin hrádek

 

Popis ubytování

Hotel Kristin Hrádek skládající se ze tří objektů prošel rozsáhlou rekonstrukcí a dnes Vám nabízíme luxusní ubytování hotelového typu. K dispozici je celkem třináct velmi zdařile zařízených apartmánů pro 1 - 6 osob. V hlavní budově naleznete šest dvou až čtyřlůžkových apartmánů, každý s možností přistýlky, stylovou restauraci, recepci a salonek pro osm až deset osob. Nově otevřený druhý objekt nabízí ve dvoulůžkových apartmánech pro dalších čtrnáct osob. I zde je možnost přistýlky. Třetí objekt představuje zázemí pro firemní akce, svatby a jiné rodinné oslavy. Jeho kapacita je až 40 osob. Dále je k dispozici letní terasa, prostorný udržovaný pozemek a parkoviště. Hotel Kristin Hrádek leží uprostřed romantické přírody ideální pro výlety do okolí a zejména pak pro cykloturistiku. Kousek to je nejen na Děčínský Sněžník, skalní město Tiské stěny, ale také do Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita hotelu: 34 osob
  • Vybavení hotelu: hotelová recepce, restaurace, krytá letní terasa, salonek, parkoviště, úschovna kol, WIFI internet, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: všechny apartmány - televize, satelit, WIFI připojení k internetu, minibar, sociální zařízení, fén na vlasy, župany. Čtyřlůžkové apartmány mají navíc dvě oddělené ložnice a de luxe navíc i vanu. Dvoulůžkové apartmány mají menší televizi.
  • Vybavení pro děti: dětské hřiště s houpačkami, velký travnatý pozemek,
  • Firemní zázemí: samostatný objekt pro firemní akce a  svatby s multifunkčním sálem až pro 30 - 40 osob. Dále je k dispozici také salónek pro 8 - 10 osob, restaurace (50 osob) nebo zastřešená letní terasa (90 osob)  
  • Check - in: 14 - 19:00
  • Check - out: 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

A takhle dobře se najíte v Hotelu Kristin Hrádek

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30