/album/fotogalerie63/a1894-jpg/
/album/fotogalerie63/a1898-jpg/
/album/fotogalerie63/a1895-jpg/
/album/fotogalerie63/a1893-jpg/
/album/fotogalerie63/a1891-jpg/
/album/fotogalerie63/a1888-jpg/

Poloha na mapě

Hotel Ron - Mikulášovice

Příjemně zařízené pokoje a aprtmány, dobrá restaurace, vydejte se na sever poznávat krásnou krajinu Šluknovska i Saského Švýcarska.

Hotel Ron v MIkulášovicích

Popis ubytování

Hotel Ron nabízí ubytování v obci Mikulášovice na samé hranici s Německem v blízkosti oblasti České Švýcarsko. Ubytování se nabízí v příjemně zařízených dvoulůžkový pokojích a apartmánech s možností přistýlky. Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, tv a sat. K hotelu Ron dále náleží restaurace, letní terasa s obsluhou, vinárna, sál, zahrada s ohniště a uzamčené parkoviště. Vydejte se na sever a poznejte krásnou krajinu Šluknovska. Ideální poloha pro pořádání výletů do NP Saské Švýcarsko. V blízkosti se také nachází rozhledna Tanečnice.

 


  • Kapacita hotelu: 6 x dvoulůžkový  pokoj, 2 x apartmá, 6 přistýlek
  • Vybavení hotelu: restaurace, letní terasa, zahrada, sál , úschovna kol a lyží, uzmačené parkoviště, wifi internet, vinárna, ohniště                  
  • Konferenční možnosti: 1 x sál pro 50 osob
  • Vybavení pokojů:  sociální zařízení, televize, sat, chladnička
  • Check - in: 14 - 18:00
  • Check - out: 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Štítky:  ubytování se psem

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30