/album/fotogalerie55/princess-suite-jpg/
/album/fotogalerie55/restaurace-jpg/
/album/fotogalerie55/a04-wellness-jpg/
/album/fotogalerie55/suite-jpg/
/album/fotogalerie55/a02-wellness-jpg/
/album/fotogalerie55/romantik-jpg/

Hotel Zlatá Lípa ****

 

Obec: Jalůvčí - Maxičky

Poloha: uprostřed klidné obce

Region: Labské Pískovce

Poloha na mapě

Wellness hotel Zlatá Lípa - Maxičky, Děčínsko

Luxusní ubytování, moderní wellness, fitness a solárium, stylová restaurace, skvělá gastronomie, sklepní vinárna s atmosférou.

Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Lípa naleznete nedaleko města Děčín nedaleko rekreační oblasti Maxičky - Děčínský Sněžník. Hotel Zlatá Lípa nabízí kvalitní ubytování ve zdařile zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, tv, sat a samozřejmostí je wifi na pokoji. K hotelu dále náleží stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, sklepní vinárnou s možností uspořádání degustace, ale také slunná terasa s obsluhou. K hotelu dále náleží monitorované parkovací stání přímo před hotelem a úschovna kol. Nově je v hotelu otevřeno wellness centrum s bazénem, bylinkovou a finskou saunou, vířivkou, tělocvičnou na jógu, fitness studiem a soláriem. Od hotelu vedou značené turistické trasy po oblasti Tisá, kousek to také budete mít i do Hřenska a dalších zajímavých částí Národního parku České Švýcarsko.

 

  • Kapacita hotelu: 44 pevných lůžek + 9 přistýlek
  • Vybavení hotelu: restaurace, letní terasa, vinárna, recepce, wellness centrum (bazén, sauna finská, sauna bylinková, vířivka, tělocvična na jógu, masáže, fitness studio, solárium), WIFI internet, monitorované parkoviště, úschovna kol a lyží, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), televize, WIFI internet
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 11:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

 Zobrazit ceny a přejít k rezervaci 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 17:30