/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-02-jpg/
/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-08-jpg/
/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-03-jpg/
/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-07-jpg/
/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-04-jpg/
/album/fotogalerie41/lovecka-chata-tokan-01-jpg/

Poloha na mapě

Lovecká chata Tokáň - Tokáň, České Švýcarsko

Stylové ubytování s atmosférou lovecké chaty z počátku 20. století a ojedinělou polohou přímo v I. zóně Národního parku České Švýcarsko.

Lovecká chata Tokáň

 

Popis ubytování

Stylovou loveckou chatu Tokáň naleznete přímo v I. zóně NP České Švýcarsko v oblasti zvaná Tokáň. Tento srub byl postaven začátkem 20. století hrabětem Kinským a dnes Vám nabízí luxusní ubytování na jednom z nejhezčích míst Českého Švýcarska. Chata Tokáň prošla rozsáhlou rekonstrukcí a tak jistě oceníte atmosféru lovecké chaty spojenou s kvalitními službami a exklusivní polohou. Ubytování Vám nabízíme v pokojích s vlastním sociálním zařízením, tv a minibarem na pokoji. Sociální zařízení je vzhledem k historické hodnotě objektu řešeno naproti každému pokoji. K lovecké chatě Tokáň dále náleží restaurace, salónek, letní terasa, zbrusu nová posilovna a ohniště s grilem. Parkování je zajištěno přímo u objektu, vjezd je povolen na základě povolenek. Díky ojedinělé poloze se tak pohodlně dostanete do všech částí Českého Švýcarska. 

 

  • Kapacita penzionu: 25 osob
  • Vybavení penzionu: restaurace, bar, salónek, letní terasa, gril, WIFI internet, posilovna, parkoviště, úschovna kol a lyží, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), televize, minibar, WIFI internet (sociální zařízení naproti každému pokoji)                           
  • Check - in: od 16:00
  • Check - out: 10:00

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30