Penzion Braun - Chřibská

Nenáročné turistické ubytování v klidném prostředí, rozlehlá udržovaná zahrada ideální pro dětské hry. Na hranici Českého Švýcarska a Lužických hor.

Penzion Braun

/album/fotogalerie15/p1000619m-jpg/
/album/fotogalerie15/p1000620m-jpg/
/album/fotogalerie15/p1000621m-jpg/
/album/fotogalerie15/p1000623m-jpg/
/album/fotogalerie15/p1000505m-jpg/
/album/fotogalerie15/p1000508m-jpg/

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

Popis ubytování

Penzion Braun v obci Nová Chřibská v NP České Švýcarsko nabízí nenáročné turistické ubytování. Penzion je menší, což umožňuje každému hostu věnovat individuální pozornost. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje každý s vlastním sociálním zařízením a Tv. Penzion také disponuje velmi útulnou restaurací s domácí kuchyní a barem, kde naleznete vždy nejméně dvacet pět druhů whisky. Objekt je zasazen do udržované zahrady s besídkou a ohništěm. Samozřejmostí je WiFi připojení a parkování u objektu. V bezprostřední blízkosti penzionu Braun naleznete řadu pěších i cyklistických tras, po kterých se můžete vydat objevovat České Švýcarsko. K nejnavštěvovanějším místům patří Pravčická brána vzdálená asi patnáct minut jízdy, soutěsky řeky Kamenice, Pavlinino údolí a Krásná Lípa.

 

  • Kapacita penzionu: 19 osob
  • Vybavení penzionu: restaurace s domácí kuchyní a barem, WiFi připojení, prostorná udržovaná zahrada, ohniště, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), televize
  • Vybavení pro děti: dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

Poloha na mapě

Obec: Nová Chřibská  Poloha: okraj obce  Region: České Švýcarsko

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30