/album/fotogalerie259/penzion-laguna-3-jpg/
/album/fotogalerie259/penzion-laguna-5-jpg/
/album/fotogalerie259/penzion-laguna-1-jpg/
/album/fotogalerie259/penzion-laguna-9-jpg/
/album/fotogalerie259/penzion-laguna-4-jpg/
/album/fotogalerie259/penzion-laguna-2-jpg/

Penzion Laguna

Obec: Kunratice
Poloha: centrum obce
Region: České Švýcarsko

Poloha na mapě          

Penzion Laguna - Kunratice, České Švýcarsko

Užijte si příjemnou dovolenou v penzion Laguna s velkou udržovanou zahradou a zázemím pro rodinné pobyty. Výborná poloha na okraji Českého Švýcarska.

Popis ubytování

Rodinný Penzion Laguna naleznete v malebné obci Kunratice, odkud se pohodlně dostanete do všech částí Českého Švýcarska. Ubytování rodinného typu se Vám nabízí v pokojích s vlastním sociálním zařízením. K penzionu Laguna dále náleží útulná restaurace s vinárnou (pouze pro ubytované hosty), velká udržovaná zahrada s letním posezením, ohništěm a grilem. Samozřejmostí je uzavřené parkoviště nebo úschovna kol. Z penzionu Laguna je to např. pěšky 1,5 km do kouzelného Pavlinina údolí nebo 4 km do Jetřichovic a známé Jetřichovické skály.

 

 

  • Kapacita penzionu: 18 osob + možnost přistýlek
  • Vybavení penzionu: bar, recepce, restaurace, směnárna, WIFI připojení k internetu, fax, udržovaná zahrada, letní terasa (grilovací altán), ohniště, uzavřené parkoviště, úschovna kol  
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), rádio
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00
 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30