/album/fotogalerie251/svetle-pokoje-jpg/
/album/fotogalerie251/modry-pokoj-pod-rozhlednou-jpg/
/album/fotogalerie251/restaurace-pod-rozhlednou-jpg/
/album/fotogalerie251/pokoj-s-detskou-postylkou-jpg/
/album/fotogalerie251/zluty-pokoj-pod-rozhlednou-jpg/
/album/fotogalerie251/kolobezky-jpg/

Poloha na mapě

Obec: Sněžník  

Poloha: přímo na vrcholu Děčínský Sněžník 

Region: skály Tisá

Penzion Pod Rozhlednou - Děčínský Sněžník, České Švýcarsko

Vyzkoušejte si jedinečný zážitek, ubytování téměř v nebi pod rozhlednou Děčínský Sněžník. Za pěkného počasí je rozhled přes České Švýcarsko až na Krkonoše.

Penzion Pod Rozhlednou, Děčínský Sněžník

Zobrazit ceny ubytování

Popis ubytování

Penzion nabízí příjemné ubytování v pěti pokojích přímo pod rozhlednou Děčínský Sněžník. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a smart TV. K dispozici je také dětská postýlka a WiFi. V přízemí penzionu je prostorná restaurace s krbem. V letních měsících doporučujeme posezení na letní terase s krásným výhledem. Pobyt si ještě více zpestřete výletem na terénních koloběžkách, které si zapůjčíte přímo v Penzionu Pod Rozhlednou. Samozřejmě nesmíte zapomenout také vystoupat na samotnou rozhlednu Děčínský Sněžník. K penzionu a rozhledně standardně není možné přijet autem, ubytovaní hosté ale mají výjimku a mohou parkovat přímo u objektu. Nenechte si utéct jedinečný zážitek a rezervujte si ubytování v Penzionu Pod Rozhlednou co nejdříve.

 

  • Kapacita objektu: 24 lůžek + 5 přistýlek
  • Vybavení objektu: restaurace s krbem, vnitřní prosklená terasa, venkovní terasa, udržovaná zahrada, WiFi internet, úschovna sportovního vybavení, půjčovna terénních koloběžek, snowtubing, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), smart TV, WiFi internet
  • Vybavení pro děti: trampolína, dětská postýlka
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Zobrazit ceny ubytování

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30