/album/a83/bar-jpg1/
/album/a83/pokoj2-jpg1/
/album/a83/pokoj1-jpg1/
/album/a83/jidelna-jpg/
/album/a83/penzion-u-stasku1-jpg/
/album/a83/pokoj4-jpg1/

Penzion U Stašáků

 

Obec:

Vysoká Lípa
Poloha:

střed obce
Region:

České Švýcarsko

 

Telefon:

+420 775 287 903

 

Poloha na mapě

Penzion u Stašáků - Vysoká Lípa, České Švýcarsko

Prožijte pár příjemných dnů v penzionu v samém srdci Českého Švýcarska. Klidné prostředí, venkovní posezení, dobrá dostupnost zajímavých turistických míst.

Popis ubytování

Penzion u Stašáků je rodinného typu. Jeho kapacita je 13 lůžek a ubytovat se můžete ve standardně zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích. Na každém z pokojů je připojení k internetu. Sociální zařízení (WC, sprchový kout, vana) jsou na horním patře. Přízemí disponuje koupelnou s WC a sprchou. Součástí objektu je stylová restaurace s TV. V létě můžete posedět na venkovní terase nebo na zahrádce a pobyt si zpříjemnit opékáním či rožněním. Vyhrazené parkoviště je přímo před objektem. Vysoká Lípa, kde se penzion u Stašáků nachází, nabízí možnost vyžití po celý rok. V létě se můžete toulat malebnou oblastí Labských pískovců, projít NP České Švýcarsko a zamířit k soutěskám ve Hřensku, na vyhlídku Belvedér, vyšplhat na některý ze skalních hradů nebo třeba sejít přímo od penzionu k romantickému torzu Dolského mlýna. V zimě si můžete užívat na svazích největšího ski areálu Jizerských hor v Jiřetíně pod Jedlovou, nebo v menších areálech v Horním Podluží či na Polevsku. Na své si tu přijdou rovněž milovníci bílé stopy.

 

  • Kapacita penzionu: 13 osob (3x dvoulůžkový, 1 x třílůžkový)
  • Vybavení penzionu: restaurace, úschovna kol, sušička, lednice, wifi internet
  • Vybavení pokojů v patře: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový s balkonem, na chodbě společné sociální zařízení (WC, vana, sprcha, umyvadlo)
  • Vybavení pokojů v přízemí: 2x dvoulůžkový pokoj (na oba možno po 2 přistýlkách), společné WC a sprcha na patře, u jednoho pokoje balkón
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00
Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Osoba / noc vč. Snídaně 420 Kč
Dítě 4 – 11,9 let / noc vč. Snídaně 220 Kč
Slevy a příplatky:
Dítě do 3,9 let bez nároku na služby zdarma
Jednolůžkový pokoj vč. Snídaně 620 Kč
Doplňkový ceník:
Večeře / osoba / noc 80 Kč
Pes malého plemene / noc 50 Kč
Pes velkého plemene / noc 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně nebo polopenze, WiFi internet, parkování u objektu, DPH. V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek 10 Kč / osobu / noc.

 

Potřebujete poradit?

+420 775 287 903

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 17:30

Certifikáty a ocenění

Doporučujeme