/album/a21/cukrarna-slunicko-jpg/
/album/a21/cukrarna-interier-jpg/
/album/a21/cukrarna-detsky-koutek-jpg/
/album/a21/cukrarna-sezeni-jpg/
/album/a21/cukrarna-pult-bagety-jpg/
/album/a21/cukrarna-pult-jpg/

Poloha na mapě

 

Zajímavosti v okolí

 

Městské muzeum Varnsdorf

 

 

Rozhledna Hrádek

Cukrárna Sluníčko - Varnsdorf

Město Varnsdorf leží na severu Čech nedaleko hranic s Německem. Jeho poloha a zajímavé kulturní památky lákají do těchto míst řadu turistů. Pokud při výletu zatoužíte po něčem dobrém na zub, můžete zamířit od Městského informačního centra Varnsdorf Poštovní ulicí a zabočit do nedaleké ulice Šafaříkovy. Po chvíli dojdete k cukrárně Sluníčko, která je rájem všech milovníků dobrého pečiva, sladkostí, zmrzliny i dalších lahůdek. Pečivo a dortíky tady nejen prodávají, ale navíc si i vyrábějí.

     

Do cukrárny také s dětmi a třeba i na vozíčku

Zdejší zákusky, dorty, koláčky a mnohé další dobroty podpoří vaši dobrou náladu a dodají vám spoustu energie. Zastavit se tady určitě stojí za to, neboť posezení nad šálkem kávy, čaje či sklenkou míchaného nápoje a kouskem dortu, lahodně se rozplývajícím v ústech je krásnou zastávkou i tečkou každého výletu. V cukrárně Sluníčko na děti čeká dětský koutek a je myšleno i na handicapované návštěvníky, pro které je připravený bezbariérový přístup. V létě je k dispozici navíc venkovní zahrádka. Příjemné prostředí se spoustou pochoutek umocňuje přátelský přístup ochotného personálu.

 

Dorty na přání i slané pečivo

Sladkosti cukrárny Sluníčko jsou vyráběné výhradně z kvalitních surovin a jsou vždy čerstvé. Lahodné kousky si můžete nechat zabalit i s sebou domů, stejně jako třeba dort, který si vyberete a jenž tu ozdobí dle vašich představ. Myslí tu i na ty, kteří si rádi pohoví v příjemném prostředí, ale sladké moc nemusí či dokonce nemohou. Pro ty tu mají přichystané slané pochoutky, například slané pečivo nebo obložené bagety.

 

Z cukrárny za dalšími zajímavostmi

Cukrárnu Sluníčko najdete na Šafaříkově ulici č. p. 2894 a již dopředu se můžete namlsat prohlídkou galerie dortů na webových stránkách www.cukrarna-slunicko-varnsdorf.cz. A po dobrotách na vás čeká řada dalších výletních míst. Byli jsme na rozhlednách Hrádek či Jedlová, nebo na hradě Tolštejn? Pokud ne, určitě se tam vypravte. Po gurmánském zážitku v cukrárně Sluníčko vás zážitek z poznání nových míst určitě potěší.

 

Tip na výlet

Po návštěvě cukrárny vám můžeme doporučit také prohlídku dobře známého pivovaru Kocour či nedalekou rozhlednu  Hrádek , ležící v bezprostřední blízkosti státních hranic se sousedním Německem.

zdroj: mapy.cz