Ubytování Jiřetín p. Jedlovou, Lužické hory

Útulný domeček s udržovanou zahrádkou, vhodné pro letní i zimní dovolenou s dětmi, zimní sportovní areál přímo v obci, v okolí pěší i cyklotrasy do Lužických hor.

Popis ubytování

Nabízíme příjemné ubytování v obci Jiřetín pod Jedlovou nedaleko NP České Švýcarsko. Domeček stojí v udržované zahradě vedle rodinného domu a je ideální pro ubytování 4 - 5 osob. V přízemí naleznete obývací místnost s krbovými kamny, TV a kuchyňským koutem (dvouplotýnkový vařič, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí, rychlovarná konvice). Dále je zde také sociální zařízení (sprcha, WC). V podkroví je jedna společná ložnice s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a jedním lůžkem za rohem nad schody. Abychom zajistili bezpečnost Vaši i Vašich dětí zajistili jsme schodiště brankou. V udržované zahradě je pro Vás připraveno posezení, ohniště a pískoviště pro Vaše děti. Je zde také místo pro zaparkování Vašeho automobilu. V celém domečku je samozřejmě WiFi připojení k internetu. U Králů můžetre trávit letní i zimní dovolenou a vždy budete spokojeni. V Jiřetíně se nachází letní i zimní sportovní areál s řadou sportovišť a dětským hřištěm. Okolím vedou pěší, cyklistické i běžkařské trasy do Českého Švýcarska i Lužických hor. Neváhejte a rezervujte si Ubytování U Králů!

 

  • Kapacita objektu: 5 osob
  • Vybavení objektu: obývací místnost s krbovými kamny, TV a kuchyňským koutem (dvouplotýnkový vařič, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí, rychlovarná konvice), WC, sprchový kout, v podkroví společná ložnice (manželská postel, 2 samostatné postele, postel za rohem nad schodištěm), schodiště zajištěno ohrádkou, oplocená zahrada s posezením a ohništěm, WiFi připojení k internetu, parkování u objektu,
  • Vybavení pro děti: zahrada
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

 

 

/album/fotogalerie51/a16s2595-jpg/
/album/fotogalerie51/a16s2582-jpg/
/album/fotogalerie51/a16s2570-jpg/
/album/fotogalerie51/a16s2583-jpg/
/album/fotogalerie51/a16s2588-jpg/
/album/fotogalerie51/a16s2572-jpg/

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30